pershendetje , i nderuar vizitor ju ftojmë qe të regjistroheni ne forumin tone.
sepse nese jeni i rigjistruar i keni te gjitha te drejtat si qdo antar i rigjistruar ne nje forum , andaj regjistrohu sepse gjithqka do ta kesh me leht .

Ju falemnderit per Viziten ,
Ju falemnderit per Mirkuptimin .


Staffi i Kosovaschool ju uronë zbavitje te mir ne Forumin e Kosovaschool .


Mir se vini në Forumin e ..::KosovaSchool..:: !
 
ForumRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 diqka rreth ramazanit

Shko poshtë 
AutoriMesazh
attacknight
Web Master
Web Master
avatar

Postimet : 642
Piket : 3816
I antarsuar : 22/11/2009
Lokacioni : Vendi i All-llahut

MesazhTitulli: diqka rreth ramazanit   Mon Nov 23, 2009 5:37 pm

[You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.]


I Dërguari i Allahut, Muhamedi ( lavdërimi dhe paqja e Allahut qofshin mbi të ) ka thënë: "Ju ka ardhur Ramazani, muaj i bekuar. Allahu ua ka oblikuar argjërimin e këtij muaji. Në këtë muaj hapen dyert e qiellit, mbyllen dyert e xhehenemit, lidhen më pranga shejtanët.
Allahu në këtë muaj ka (veçuar) një natë, e cila është më e mirë një mijë muaj. Ai që privohet nga të mirat e kësaj nate, është i privuar nga çdo e mirë."


[You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.]
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://rebeli.forumotion.com
((HaCk-LaDi))
Admin
Admin
avatar

Postimet : 252
Piket : 962
I antarsuar : 29/06/2010

MesazhTitulli: ((HaCk-LaDi))   Wed Jun 30, 2010 8:56 pm

a je ti fetar a qa a Laughing Laughing Laughing Laughing
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
diqka rreth ramazanit
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: feja islame :: kurani dhe tesfiri-
Kërce tek: