pershendetje , i nderuar vizitor ju ftojmë qe të regjistroheni ne forumin tone.
sepse nese jeni i rigjistruar i keni te gjitha te drejtat si qdo antar i rigjistruar ne nje forum , andaj regjistrohu sepse gjithqka do ta kesh me leht .

Ju falemnderit per Viziten ,
Ju falemnderit per Mirkuptimin .


Staffi i Kosovaschool ju uronë zbavitje te mir ne Forumin e Kosovaschool .


Mir se vini në Forumin e ..::KosovaSchool..:: !
 
ForumRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 2 vjeqarja ia shpeton jeten te emes

Shko poshtë 
AutoriMesazh
lali

avatar

Postimet : 7
Piket : 698
I antarsuar : 25/11/2009

MesazhTitulli: 2 vjeqarja ia shpeton jeten te emes   Fri Dec 11, 2009 10:40 am

Nje vajze dy vjecare ne Bournemouth te Anglise i shpeton jeten mamase se saj duke marre ne telefon ambulancen.
Joanne Keeling ka me te vertete shume fat qe eshte mamaja e nje vajze dy vjecare shume te zgjuar.

Zonja Keeling u godit nga nje krize alergjike akute dhe ka qene pikerisht e bija dy vjecare qe ka ngritur telefonin, ka formuar numrin e urgjences dhe i ka njoftuar per gjendjen e mamase se saj duke i shpetuar jeten.

Lajmi qe eshte shperndare me shpejtesi ne te gjithe boten eshte konfirmuar edhe nga mjeket, te cilet thane se nese nuk do te ndodhte telefonata pasojat per zonjen Keeling do te ishin tragjike.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
((HaCk-LaDi))
Admin
Admin
avatar

Postimet : 252
Piket : 962
I antarsuar : 29/06/2010

MesazhTitulli: ((HaCk-LaDi))   Tue Jun 29, 2010 4:21 pm

boll mir hahahah Shocked Shocked Shocked Shocked
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
2 vjeqarja ia shpeton jeten te emes
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Interneti dhe Kompjuteri :: shkrime-
Kërce tek: