pershendetje , i nderuar vizitor ju ftojmë qe të regjistroheni ne forumin tone.
sepse nese jeni i rigjistruar i keni te gjitha te drejtat si qdo antar i rigjistruar ne nje forum , andaj regjistrohu sepse gjithqka do ta kesh me leht .

Ju falemnderit per Viziten ,
Ju falemnderit per Mirkuptimin .


Staffi i Kosovaschool ju uronë zbavitje te mir ne Forumin e Kosovaschool .


Mir se vini në Forumin e ..::KosovaSchool..:: !
 
ForumRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 What's a good affordable classic muscle car to get?

Shko poshtë 
AutoriMesazh
antojames

avatar

Postimet : 200
Piket : 932
I antarsuar : 11/07/2011

MesazhTitulli: What's a good affordable classic muscle car to get?   Fri Jul 06, 2012 10:15 am


I'm turning 18and I'm planning to get a muscle car. yes.. It's a bad idea to start out, but I don't really care anymore, The pride and joy of having American muscle has outgrew me.
So yea, What's a good muscle car. I know the Chargers, Nova's, and Mustangs. Which else am I missing? From V6 to V8. I remember Ford some V6 1967 Mustangs if I'm correct. I don't mind at all repairing and transforming.
AFFORDABLE PLEASE! Very Happy


_________

buy used cars
cars for sale

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
What's a good affordable classic muscle car to get?
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» UAE ALL At Good Rate Only on EMS!!!!!!!!!!!!!!!
» does hydocodone, ibuprofen, or muscle relaxers cause weight gain?
» Good articles on migraine's relationship with stroke/heart attack/exercise
» Good habits, bad habits...
» Wii Classic Controllers Have Been Discontinued By Nintendo

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: feja islame :: Emrat e ALL-LLAHUT dhe Perkthimi i tyre ne shqip-
Kërce tek: