pershendetje , i nderuar vizitor ju ftojmë qe të regjistroheni ne forumin tone.
sepse nese jeni i rigjistruar i keni te gjitha te drejtat si qdo antar i rigjistruar ne nje forum , andaj regjistrohu sepse gjithqka do ta kesh me leht .

Ju falemnderit per Viziten ,
Ju falemnderit per Mirkuptimin .


Staffi i Kosovaschool ju uronë zbavitje te mir ne Forumin e Kosovaschool .


Mir se vini në Forumin e ..::KosovaSchool..:: !
 
ForumRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 What is a sporty but affordable car (any make/model)?

Shko poshtë 
AutoriMesazh
antojames

avatar

Postimet : 200
Piket : 932
I antarsuar : 11/07/2011

MesazhTitulli: What is a sporty but affordable car (any make/model)?   Fri Jul 06, 2012 10:12 am


I'm looking into getting a new car come April and I want to start looking now. I'm open to pretty much anything but keep in mind that my budget tops at about $16,000 and I'm a female so no crazy racing stripes or anything. Cute, sporty, and affordable! Manual transmission is a MUST.


_________

buy used cars
cars for sale

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
What is a sporty but affordable car (any make/model)?
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Affordable triptans?
» CHEAP AFFORDABLE APARTMENTS FOR RENT TORONTO NEW YORK $400
» How do I make the login popup show an Image, instead of it's bland colors
» open every link in a new tab?
» How to create a test suite in Selenium?

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: feja islame :: Emrat e ALL-LLAHUT dhe Perkthimi i tyre ne shqip-
Kërce tek: