pershendetje , i nderuar vizitor ju ftojmë qe të regjistroheni ne forumin tone.
sepse nese jeni i rigjistruar i keni te gjitha te drejtat si qdo antar i rigjistruar ne nje forum , andaj regjistrohu sepse gjithqka do ta kesh me leht .

Ju falemnderit per Viziten ,
Ju falemnderit per Mirkuptimin .


Staffi i Kosovaschool ju uronë zbavitje te mir ne Forumin e Kosovaschool .


Mir se vini në Forumin e ..::KosovaSchool..:: !
 
ForumRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Where is best to sit at St James Park for newcastle United matches?

Shko poshtë 
AutoriMesazh
antojames

avatar

Postimet : 200
Piket : 932
I antarsuar : 11/07/2011

MesazhTitulli: Where is best to sit at St James Park for newcastle United matches?   Sun Jun 24, 2012 9:40 am


Basically i want to get my boyfriend tickets to see Newcastle United play for his birthday however have gone online to book them (and, being a girl who has not a clue about football stadiums!) have no idea which stand is best to sit in as i don't want to book him rubbish seats! Any help much apprechiated Smile


___________

Janine Edwards St James’s Place
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Where is best to sit at St James Park for newcastle United matches?
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» James Newton hired by NoE will leave NL!
» I'm the bear.
» Express - MADDIE MCCANN: THE SMOKING GUN?
» Express: Trolls target Kate McCann
» HGTV Fantastic Front Door Contest *usa only*

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: feja islame :: Emrat e ALL-LLAHUT dhe Perkthimi i tyre ne shqip-
Kërce tek: