pershendetje , i nderuar vizitor ju ftojmë qe të regjistroheni ne forumin tone.
sepse nese jeni i rigjistruar i keni te gjitha te drejtat si qdo antar i rigjistruar ne nje forum , andaj regjistrohu sepse gjithqka do ta kesh me leht .

Ju falemnderit per Viziten ,
Ju falemnderit per Mirkuptimin .


Staffi i Kosovaschool ju uronë zbavitje te mir ne Forumin e Kosovaschool .


Mir se vini në Forumin e ..::KosovaSchool..:: !
 
ForumRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Did heart surgery change my boyfriend??? :(?

Shko poshtë 
AutoriMesazh
antojames

antojames

Postimet : 200
Piket : 932
I antarsuar : 11/07/2011

Did heart surgery change my boyfriend??? :(? Empty
MesazhTitulli: Did heart surgery change my boyfriend??? :(?   Did heart surgery change my boyfriend??? :(? EmptyThu Jun 14, 2012 11:22 am


I think heart surgery changed my boyfriend...HELP PLZ?
Me and my boyfriend have been together for a year and a half now and we're both 18.

He had open heart surgery last night, he woke up today and he's not himself-I'm scared!!
When he first woke up I hugged him and he didn't even hug me back.
He only answers with one word replies when we talk to him and he rarely joins in the conversation or pay attention.
THIS IS THE TOTAL OPPOSITE OF WHAT HE'S REALLY LIKE!
He's usually crazy and funny and won't ever shut up.

Did the surgery change him? Does he not want me anymore? :S
How could he? Sad

Idk if his bro, sister, parents and friends think the same, I haven't mentioned it to them.


____________

click here
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Did heart surgery change my boyfriend??? :(?
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Ehlers Danlos Syndrome
» I Heart Vampires
» Change Date and Time in Windows 7

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: feja islame :: Emrat e ALL-LLAHUT dhe Perkthimi i tyre ne shqip-
Kërce tek: