pershendetje , i nderuar vizitor ju ftojmë qe të regjistroheni ne forumin tone.
sepse nese jeni i rigjistruar i keni te gjitha te drejtat si qdo antar i rigjistruar ne nje forum , andaj regjistrohu sepse gjithqka do ta kesh me leht .

Ju falemnderit per Viziten ,
Ju falemnderit per Mirkuptimin .


Staffi i Kosovaschool ju uronë zbavitje te mir ne Forumin e Kosovaschool .


Mir se vini në Forumin e ..::KosovaSchool..:: !
 
ForumRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Buy all parts to build airsoft?

Shko poshtë 
AutoriMesazh
antojames

avatar

Postimet : 200
Piket : 932
I antarsuar : 11/07/2011

MesazhTitulli: Buy all parts to build airsoft?   Sat Jun 02, 2012 11:17 am


i was wondering if it was possible to buy all the parts to build an airsoft gun? here in Australia because of some bogus law i'm allowed to own an air rifle but not an airsoft gun. I know they are illegal I just want to know if its possible to buy ALL the parts needed to build an airsoft from scratch and if it would be more effort than it is worth


_________

[You must be registered and logged in to see this link.]
[You must be registered and logged in to see this link.]
[You must be registered and logged in to see this link.]

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Buy all parts to build airsoft?
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» How to use ANT build to create HTML reports in Eclispe
» Issue in running generated build using Selenium Webdriver?
» Windows 10 TP Build 9901
» Ant build file for TestNG not running
» Windows 10 TP Build 10041 - 13 TWEAKS

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: feja islame :: kurani dhe tesfiri-
Kërce tek: