pershendetje , i nderuar vizitor ju ftojmë qe të regjistroheni ne forumin tone.
sepse nese jeni i rigjistruar i keni te gjitha te drejtat si qdo antar i rigjistruar ne nje forum , andaj regjistrohu sepse gjithqka do ta kesh me leht .

Ju falemnderit per Viziten ,
Ju falemnderit per Mirkuptimin .


Staffi i Kosovaschool ju uronë zbavitje te mir ne Forumin e Kosovaschool .


Mir se vini në Forumin e ..::KosovaSchool..:: !
 
ForumRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Do we need a Category just for Social Media?

Shko poshtë 
AutoriMesazh
antojames

avatar

Postimet : 200
Piket : 932
I antarsuar : 11/07/2011

MesazhTitulli: Do we need a Category just for Social Media?   Wed May 30, 2012 9:46 am


Does Yahoo Answers need a social media category? What do you think?
I asked questions about social media and people seemed interested, but had to ask in many categories. I only asked about texting.... but what about social media use to find a job, connect in business, etc., connect in education, etc..


__________

Seo London

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Do we need a Category just for Social Media?
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Lawyers warn social media over Mikaeel case
» Social Media Makeover!
» Underline for Category name
» Social Engineering Tutorial
» Summer Social Shopping Spree Sweepstakes *texas only*

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: feja islame :: Emrat e ALL-LLAHUT dhe Perkthimi i tyre ne shqip-
Kërce tek: