pershendetje , i nderuar vizitor ju ftojmë qe të regjistroheni ne forumin tone.
sepse nese jeni i rigjistruar i keni te gjitha te drejtat si qdo antar i rigjistruar ne nje forum , andaj regjistrohu sepse gjithqka do ta kesh me leht .

Ju falemnderit per Viziten ,
Ju falemnderit per Mirkuptimin .


Staffi i Kosovaschool ju uronë zbavitje te mir ne Forumin e Kosovaschool .


Mir se vini në Forumin e ..::KosovaSchool..:: !
 
ForumRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 What is the difference between an X-ray tech and Radiology tech.?

Shko poshtë 
AutoriMesazh
antojames

avatar

Postimet : 200
Piket : 932
I antarsuar : 11/07/2011

MesazhTitulli: What is the difference between an X-ray tech and Radiology tech.?   Sat May 19, 2012 9:40 am

I am wanting to go to school at this point in my life. I am looking for a quick school (N.Texas location). I am not wanting to wait on a 4 year degree so I am thinking that this would be the way for me to go. However, when I search for schools I pull up info. about X-ray techs as well as radiology techs...Please give me some insight! Thanks In Advance!!______________

[You must be registered and logged in to see this link.]
[You must be registered and logged in to see this link.]
[You must be registered and logged in to see this link.]
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
What is the difference between an X-ray tech and Radiology tech.?
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Orginal version softswitch with all modules+24/7 tech suppor
» B.O.T. bb (Low Tech Tank)..
» Arrow tech grey ranks
» Antivir :(
» http://www.searchqu.com/406 I cannot remove help

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: feja islame :: kurani dhe tesfiri-
Kërce tek: