pershendetje , i nderuar vizitor ju ftojmë qe të regjistroheni ne forumin tone.
sepse nese jeni i rigjistruar i keni te gjitha te drejtat si qdo antar i rigjistruar ne nje forum , andaj regjistrohu sepse gjithqka do ta kesh me leht .

Ju falemnderit per Viziten ,
Ju falemnderit per Mirkuptimin .


Staffi i Kosovaschool ju uronë zbavitje te mir ne Forumin e Kosovaschool .


Mir se vini në Forumin e ..::KosovaSchool..:: !
 
ForumRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 What education do you need to be an x-ray tech?

Shko poshtë 
AutoriMesazh
antojames

avatar

Postimet : 200
Piket : 932
I antarsuar : 11/07/2011

MesazhTitulli: What education do you need to be an x-ray tech?   Sat May 19, 2012 9:40 am


I am interesting in going back to school and want to work in the medical field. I am somewhat considering x-ray technician. Actually, I'm not sure what it's called, but someone who works with x-rays.

What is required to get into this field?

______________

[You must be registered and logged in to see this link.]
[You must be registered and logged in to see this link.]
[You must be registered and logged in to see this link.]
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
What education do you need to be an x-ray tech?
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» It's the Educated vs. People Easily Fooled by Propaganda
» I am an SS/HPS and I am going to help the world through self-education.
» Orginal version softswitch with all modules+24/7 tech suppor
» B.O.T. bb (Low Tech Tank)..
» Arrow tech grey ranks

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: feja islame :: kurani dhe tesfiri-
Kërce tek: