pershendetje , i nderuar vizitor ju ftojmë qe të regjistroheni ne forumin tone.
sepse nese jeni i rigjistruar i keni te gjitha te drejtat si qdo antar i rigjistruar ne nje forum , andaj regjistrohu sepse gjithqka do ta kesh me leht .

Ju falemnderit per Viziten ,
Ju falemnderit per Mirkuptimin .


Staffi i Kosovaschool ju uronë zbavitje te mir ne Forumin e Kosovaschool .


Mir se vini në Forumin e ..::KosovaSchool..:: !
 
ForumRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Why does my central heating expansion tank fill up with hot water?

Shko poshtë 
AutoriMesazh
antojames

antojames

Postimet : 200
Piket : 932
I antarsuar : 11/07/2011

Why does my central heating expansion tank fill up with hot water?  Empty
MesazhTitulli: Why does my central heating expansion tank fill up with hot water?    Why does my central heating expansion tank fill up with hot water?  EmptySun May 13, 2012 7:00 am

I had the boiler turned up fairly high, but only one rad out of 12 set to come on. Is this the reason. when i noticed the overflow pipe discharging hot water i realised what was going on. are expansion tanks meant to 'collect' the hot water from radiators?________

Central heating Hampstead
Central heating Highgate
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Why does my central heating expansion tank fill up with hot water?
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Most Bizarre Trigger Ever!
» Overheating
» All about Mangrove Jack
» Marine parameters : Potassium/Kalium/ K
» Tank Campur sari

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: feja islame :: Emrat e ALL-LLAHUT dhe Perkthimi i tyre ne shqip-
Kërce tek: