pershendetje , i nderuar vizitor ju ftojmë qe të regjistroheni ne forumin tone.
sepse nese jeni i rigjistruar i keni te gjitha te drejtat si qdo antar i rigjistruar ne nje forum , andaj regjistrohu sepse gjithqka do ta kesh me leht .

Ju falemnderit per Viziten ,
Ju falemnderit per Mirkuptimin .


Staffi i Kosovaschool ju uronë zbavitje te mir ne Forumin e Kosovaschool .


Mir se vini në Forumin e ..::KosovaSchool..:: !
 
ForumRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Good hip hop/r&b songs?

Shko poshtë 
AutoriMesazh
antojames

avatar

Postimet : 200
Piket : 932
I antarsuar : 11/07/2011

MesazhTitulli: Good hip hop/r&b songs?   Wed May 09, 2012 11:03 am


Alright so like I'm looking for the right songs to post on my blog that explains a certain feeling. A girl has to sing it about a guy...one song has to explain "he's no you (I wish he was like u)" or "he reminds me of you" and " I want to get over you, but can't" another is "I wish I was with you" any good (known) songs?



__________

SongSaa.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Good hip hop/r&b songs?
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» UAE ALL At Good Rate Only on EMS!!!!!!!!!!!!!!!
» Good articles on migraine's relationship with stroke/heart attack/exercise
» Good habits, bad habits...
» Good Day Nintendo Episode 1: An Interview with Mario and Luigi
» [GAME] Shared Movie Songs

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: feja islame :: Emrat e ALL-LLAHUT dhe Perkthimi i tyre ne shqip-
Kërce tek: