pershendetje , i nderuar vizitor ju ftojmë qe të regjistroheni ne forumin tone.
sepse nese jeni i rigjistruar i keni te gjitha te drejtat si qdo antar i rigjistruar ne nje forum , andaj regjistrohu sepse gjithqka do ta kesh me leht .

Ju falemnderit per Viziten ,
Ju falemnderit per Mirkuptimin .


Staffi i Kosovaschool ju uronë zbavitje te mir ne Forumin e Kosovaschool .


Mir se vini në Forumin e ..::KosovaSchool..:: !
 
ForumRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Harry Potter Theme Park in Universal Orlando question. How was it?

Shko poshtë 
AutoriMesazh
antojames

antojames

Postimet : 200
Piket : 932
I antarsuar : 11/07/2011

Harry Potter Theme Park in Universal Orlando question. How was it? Empty
MesazhTitulli: Harry Potter Theme Park in Universal Orlando question. How was it?   Harry Potter Theme Park in Universal Orlando question. How was it? EmptySat Apr 14, 2012 2:36 pmPlease answer ONLY IF YOU'VE BEEN THERE ALREADY.

How was it? I'm planning to visit this December but I'd like to know first if it's worth the plane ticket or if I'll be a bit disappointed. I am a fan of the Harry Potter books and movies, and I'm 18 years old. I want to know if the rides are too kiddy or if the place is not as big as you thought it would be. Etcetera. Stuff like that. Be very detailed please. 10 POINTS TO BEST ANSWER!


_______

Discount Disney

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Harry Potter Theme Park in Universal Orlando question. How was it?
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Win Family of 4 trip to Universal Orlando Resort - ends 03/14/13
» Rebound question
» At the park- HANA YORI DANGO FANFIC- [oneshot]
» New Theme not applying
» To talk or not to talk, that is the question?

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: feja islame :: Emrat e ALL-LLAHUT dhe Perkthimi i tyre ne shqip-
Kërce tek: