pershendetje , i nderuar vizitor ju ftojmë qe të regjistroheni ne forumin tone.
sepse nese jeni i rigjistruar i keni te gjitha te drejtat si qdo antar i rigjistruar ne nje forum , andaj regjistrohu sepse gjithqka do ta kesh me leht .

Ju falemnderit per Viziten ,
Ju falemnderit per Mirkuptimin .


Staffi i Kosovaschool ju uronë zbavitje te mir ne Forumin e Kosovaschool .


Mir se vini në Forumin e ..::KosovaSchool..:: !
 
ForumRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Reccomended Airsoft guns?

Shko poshtë 
AutoriMesazh
antojames

avatar

Postimet : 200
Piket : 932
I antarsuar : 11/07/2011

MesazhTitulli: Reccomended Airsoft guns?   Tue Feb 21, 2012 10:51 am


I used to airsoft alot, i had a full metal M4a1 AEG.
Anyways, i am now a noob again.
Can someone tell me a good site to buy airsoft guns and equipment? Also:
What types of BB's should i use for an Assault Rifle or SMG?
What specific gun would you reccomend?
What is the best way to maintain an airsoft gun?
Plastic sights or metal sights?
Thanks for your help!__________

[You must be registered and logged in to see this link.]|[You must be registered and logged in to see this link.]


Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Reccomended Airsoft guns?
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Express - MADDIE MCCANN: THE SMOKING GUN?
» Express: Trolls target Kate McCann

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: feja islame :: kurani dhe tesfiri-
Kërce tek: