pershendetje , i nderuar vizitor ju ftojmë qe të regjistroheni ne forumin tone.
sepse nese jeni i rigjistruar i keni te gjitha te drejtat si qdo antar i rigjistruar ne nje forum , andaj regjistrohu sepse gjithqka do ta kesh me leht .

Ju falemnderit per Viziten ,
Ju falemnderit per Mirkuptimin .


Staffi i Kosovaschool ju uronë zbavitje te mir ne Forumin e Kosovaschool .


Mir se vini në Forumin e ..::KosovaSchool..:: !
 
ForumRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Nutrition/dietetics degree interview?

Shko poshtë 
AutoriMesazh
antojames

avatar

Postimet : 200
Piket : 932
I antarsuar : 11/07/2011

MesazhTitulli: Nutrition/dietetics degree interview?   Thu Dec 22, 2011 7:15 am


does anyone know what kind of questions will be asked in an interview for a nutrition / dietetics degree?
what do i say if they ask me why i want to do dietetics?
what will be asked in the maths test?
and will they ask me what i know about the uni?

__________

[You must be registered and logged in to see this link.]

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Nutrition/dietetics degree interview?
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» HSP Radio Podcast Interview with Elaine Aron
» Interview: Archan Nair
» amaral´s interview at TV Portuguese channel
» Developer Interview: Sabarasa
» Selenium Interview Questions

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: feja islame :: kurani dhe tesfiri-
Kërce tek: