pershendetje , i nderuar vizitor ju ftojmë qe të regjistroheni ne forumin tone.
sepse nese jeni i rigjistruar i keni te gjitha te drejtat si qdo antar i rigjistruar ne nje forum , andaj regjistrohu sepse gjithqka do ta kesh me leht .

Ju falemnderit per Viziten ,
Ju falemnderit per Mirkuptimin .


Staffi i Kosovaschool ju uronë zbavitje te mir ne Forumin e Kosovaschool .


Mir se vini në Forumin e ..::KosovaSchool..:: !
 
ForumRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Blood in stool. cancer?

Shko poshtë 
AutoriMesazh
antojames

avatar

Postimet : 200
Piket : 932
I antarsuar : 11/07/2011

MesazhTitulli: Blood in stool. cancer?   Thu Nov 17, 2011 5:57 am


after my last bowel movement there was a lot of blood in the toilet. im a 19 year old female and was wondering if someone my age could get colon cancer? ive never had this happen before but it was a large amount of blood so im worried. any ideas of what it could be?

____________

[You must be registered and logged in to see this link.]|[You must be registered and logged in to see this link.]

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Blood in stool. cancer?
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Been having blood pressure problems lately.
» I don't donate blood because of my migraines.
» Blood pressure and Migraine
» Castlevania Rebirth Review (WiiWare)
» Doxepin giving me vivid dreams

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: feja islame :: kurani dhe tesfiri-
Kërce tek: