pershendetje , i nderuar vizitor ju ftojmë qe të regjistroheni ne forumin tone.
sepse nese jeni i rigjistruar i keni te gjitha te drejtat si qdo antar i rigjistruar ne nje forum , andaj regjistrohu sepse gjithqka do ta kesh me leht .

Ju falemnderit per Viziten ,
Ju falemnderit per Mirkuptimin .


Staffi i Kosovaschool ju uronë zbavitje te mir ne Forumin e Kosovaschool .


Mir se vini në Forumin e ..::KosovaSchool..:: !
 
ForumRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Living expenses in Regina, Saskatchewan, Canada?

Shko poshtë 
AutoriMesazh
antojames

avatar

Postimet : 200
Piket : 932
I antarsuar : 11/07/2011

MesazhTitulli: Living expenses in Regina, Saskatchewan, Canada?   Thu Nov 10, 2011 6:05 am


I am moving to Regina, Saskatchewan with my family. I want to know the details of living expenses (Rent, Grocerries, Travel to job, Internet, TV, Car Insurance, Entertainment, etc.). Also about the crime rate in this area. Thanks indvance for any responses.___________

[You must be registered and logged in to see this link.]|[You must be registered and logged in to see this link.]


Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Living expenses in Regina, Saskatchewan, Canada?
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Domo Spotted Photo Contest *Canada, Mexico and usa only*
» Pendaflex Sort It Out Giveaway *1 day canada and usa only*
» Ingersoll Rand Hammerhead Giveaway *canada and usa only*
» Put Yourself in Rico's Pants contest *canada only*
» 400 BEST Sandwich Recipe Book Giveaway *Canada and usa only*

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: feja islame :: kurani dhe tesfiri-
Kërce tek: