pershendetje , i nderuar vizitor ju ftojmë qe të regjistroheni ne forumin tone.
sepse nese jeni i rigjistruar i keni te gjitha te drejtat si qdo antar i rigjistruar ne nje forum , andaj regjistrohu sepse gjithqka do ta kesh me leht .

Ju falemnderit per Viziten ,
Ju falemnderit per Mirkuptimin .


Staffi i Kosovaschool ju uronë zbavitje te mir ne Forumin e Kosovaschool .


Mir se vini në Forumin e ..::KosovaSchool..:: !
 
ForumRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Spin game help legal issues?

Shko poshtë 
AutoriMesazh
antojames

avatar

Postimet : 200
Piket : 932
I antarsuar : 11/07/2011

MesazhTitulli: Spin game help legal issues?   Tue Nov 08, 2011 6:11 am


Ok i was playin an online spin game that spins and if you match 3 you win i was playing and it matched three and they are saying my computer is in error can they do that or are they legally obligated?


__________

[You must be registered and logged in to see this link.]|[You must be registered and logged in to see this link.]


Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Spin game help legal issues?
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» SoBe Lifewater Facebook SUMMER OF SoBe Game *usa only*
» The Pun Game Thread
» Game-Xtreme keeps it's format, but is now available in English!
» My Pokémon Black game won't load on my 3DS!?
» Security Issues in Selenium IDE

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: feja islame :: kurani dhe tesfiri-
Kërce tek: