pershendetje , i nderuar vizitor ju ftojmë qe të regjistroheni ne forumin tone.
sepse nese jeni i rigjistruar i keni te gjitha te drejtat si qdo antar i rigjistruar ne nje forum , andaj regjistrohu sepse gjithqka do ta kesh me leht .

Ju falemnderit per Viziten ,
Ju falemnderit per Mirkuptimin .


Staffi i Kosovaschool ju uronë zbavitje te mir ne Forumin e Kosovaschool .


Mir se vini në Forumin e ..::KosovaSchool..:: !
 
ForumRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Difference between compressed wood and ply wood furniture?

Shko poshtë 
AutoriMesazh
antojames

avatar

Postimet : 200
Piket : 932
I antarsuar : 11/07/2011

MesazhTitulli: Difference between compressed wood and ply wood furniture?   Fri Oct 28, 2011 5:54 am


I wish to buy furniture for my house, as in bed wardrobe, dressing table, etc. I have taken lot of opinions but still confused between to buy compressed wood or ply wood furniture. Please guide me......__________

[You must be registered and logged in to see this link.]|[You must be registered and logged in to see this link.]

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Difference between compressed wood and ply wood furniture?
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Cool Things Made from Wood
» I smell smoke, the house is burning?

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: feja islame :: kurani dhe tesfiri-
Kërce tek: