pershendetje , i nderuar vizitor ju ftojmë qe të regjistroheni ne forumin tone.
sepse nese jeni i rigjistruar i keni te gjitha te drejtat si qdo antar i rigjistruar ne nje forum , andaj regjistrohu sepse gjithqka do ta kesh me leht .

Ju falemnderit per Viziten ,
Ju falemnderit per Mirkuptimin .


Staffi i Kosovaschool ju uronë zbavitje te mir ne Forumin e Kosovaschool .


Mir se vini në Forumin e ..::KosovaSchool..:: !
 
ForumRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Ship Question Boiler room?

Shko poshtë 
AutoriMesazh
antojames

avatar

Postimet : 200
Piket : 932
I antarsuar : 11/07/2011

MesazhTitulli: Ship Question Boiler room?   Wed Oct 19, 2011 1:44 pm


Anyone ever see the movie titanic? Well when the iceberg struck the men in the lower part of the ship what is that called? Where the pistons and all the metal stuff is at! The boilers and men shoveling. Is that still today? Since we also update our technology everyday. The reason why I ask this is because I was like wait I know men aren't shoveling coal into the fire all night long while wealthy snobs sleep upstairs in warm comfy beds!


_________

[You must be registered and logged in to see this link.]|[You must be registered and logged in to see this link.]

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Ship Question Boiler room?
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Question on vision
» Migraine Chat room
» Tack Room Organization
» Answer these questions with song titles
» mega cruise liner sinks

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: feja islame :: kurani dhe tesfiri-
Kërce tek: