pershendetje , i nderuar vizitor ju ftojmë qe të regjistroheni ne forumin tone.
sepse nese jeni i rigjistruar i keni te gjitha te drejtat si qdo antar i rigjistruar ne nje forum , andaj regjistrohu sepse gjithqka do ta kesh me leht .

Ju falemnderit per Viziten ,
Ju falemnderit per Mirkuptimin .


Staffi i Kosovaschool ju uronë zbavitje te mir ne Forumin e Kosovaschool .


Mir se vini në Forumin e ..::KosovaSchool..:: !
 
ForumRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Large pizza hut pizza?

Shko poshtë 
AutoriMesazh
antojames

avatar

Postimet : 200
Piket : 932
I antarsuar : 11/07/2011

MesazhTitulli: Large pizza hut pizza?   Tue Oct 18, 2011 12:17 pm


I'm buying pizza for 22 people at work and pizza hut has $10 any size anyway you want. I don't want to spend to much so I was thinking of asking pizza hut to cut the pizza into 12 slices for 5 large pizzas. Do you think 12 slices are to small?__________

[You must be registered and logged in to see this link.]
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Large pizza hut pizza?
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Marco's Pizza Indy iPhone 4S Giveaway *Indiana only*
» What do you have on Your Pizza?
» Craving junk food during migraines?
» Fishing Resort Tournament 3/4/12-3/18/12 Tidur River
» Wii U Internet Browser Needs A Patch!

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: feja islame :: kurani dhe tesfiri-
Kërce tek: