pershendetje , i nderuar vizitor ju ftojmë qe të regjistroheni ne forumin tone.
sepse nese jeni i rigjistruar i keni te gjitha te drejtat si qdo antar i rigjistruar ne nje forum , andaj regjistrohu sepse gjithqka do ta kesh me leht .

Ju falemnderit per Viziten ,
Ju falemnderit per Mirkuptimin .


Staffi i Kosovaschool ju uronë zbavitje te mir ne Forumin e Kosovaschool .


Mir se vini në Forumin e ..::KosovaSchool..:: !
 
ForumRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Good Place to get Blood Tests in Toronto?

Shko poshtë 
AutoriMesazh
antojames

avatar

Postimet : 200
Piket : 932
I antarsuar : 11/07/2011

MesazhTitulli: Good Place to get Blood Tests in Toronto?   Tue Sep 13, 2011 9:16 am

I need to get some blood tests to check if my hep a and b Vaccinations worked. I'm looking for a walk in place that can take last minute appointments - preferably somewhere that does vaccinations too and is relatively downtown or near a subway station.

Any suggestions would be much appreciated.___________

[You must be registered and logged in to see this link.]|[You must be registered and logged in to see this link.]


Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Good Place to get Blood Tests in Toronto?
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» What tests has your neurologist/doctor done on you?
» How to move my selenium test cases from Rc to Grid
» UAE ALL At Good Rate Only on EMS!!!!!!!!!!!!!!!
» how execute multiple tests in TestNg using ant?
» how run multiple tests in junit?

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: feja islame :: kurani dhe tesfiri-
Kërce tek: