pershendetje , i nderuar vizitor ju ftojmë qe të regjistroheni ne forumin tone.
sepse nese jeni i rigjistruar i keni te gjitha te drejtat si qdo antar i rigjistruar ne nje forum , andaj regjistrohu sepse gjithqka do ta kesh me leht .

Ju falemnderit per Viziten ,
Ju falemnderit per Mirkuptimin .


Staffi i Kosovaschool ju uronë zbavitje te mir ne Forumin e Kosovaschool .


Mir se vini në Forumin e ..::KosovaSchool..:: !
 
ForumRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 A restaurant that does only custom, private parties?

Shko poshtë 
AutoriMesazh
antojames

avatar

Postimet : 200
Piket : 932
I antarsuar : 11/07/2011

MesazhTitulli: A restaurant that does only custom, private parties?    Tue Aug 16, 2011 6:55 am


I am interested in starting a restaurant that only does private parties/events and makes custom menus for each event. Does anyone know of any existing restaurants like that? I suppose the idea is like a catering service that also supplies the venue.

_________________________________

[You must be registered and logged in to see this link.]|[You must be registered and logged in to see this link.]
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
A restaurant that does only custom, private parties?
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Need a custom html page?
» Custom Pagination
» Chiari surgery on Private Practice episode last night. Cheryl did you see this episode?
» Custom Firefox profile doesn't work
» Cannot locate the class Select in web driver

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: feja islame :: kurani dhe tesfiri-
Kërce tek: