pershendetje , i nderuar vizitor ju ftojmë qe të regjistroheni ne forumin tone.
sepse nese jeni i rigjistruar i keni te gjitha te drejtat si qdo antar i rigjistruar ne nje forum , andaj regjistrohu sepse gjithqka do ta kesh me leht .

Ju falemnderit per Viziten ,
Ju falemnderit per Mirkuptimin .


Staffi i Kosovaschool ju uronë zbavitje te mir ne Forumin e Kosovaschool .


Mir se vini në Forumin e ..::KosovaSchool..:: !
 
ForumRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Getting into Beer Marketing?

Shko poshtë 
AutoriMesazh
antojames

avatar

Postimet : 200
Piket : 932
I antarsuar : 11/07/2011

MesazhTitulli: Getting into Beer Marketing?   Fri Aug 12, 2011 10:39 am


I currently am employed in digital media (web, video, social media, graphics) design and marketing for a B2B company and would like to move into business to consumer marketing. One of my hobbies includes trying and enjoying micro-brews and different types of beer, and I think I could be really good at marketing it. Does anybody have any suggestions or know how to get into beer marketing?

_______

[You must be registered and logged in to see this link.]
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Getting into Beer Marketing?
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» What are your migraine triggers?

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: feja islame :: kurani dhe tesfiri-
Kërce tek: