pershendetje , i nderuar vizitor ju ftojmë qe të regjistroheni ne forumin tone.
sepse nese jeni i rigjistruar i keni te gjitha te drejtat si qdo antar i rigjistruar ne nje forum , andaj regjistrohu sepse gjithqka do ta kesh me leht .

Ju falemnderit per Viziten ,
Ju falemnderit per Mirkuptimin .


Staffi i Kosovaschool ju uronë zbavitje te mir ne Forumin e Kosovaschool .


Mir se vini në Forumin e ..::KosovaSchool..:: !
 
ForumRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Raid Store 80GB heating!?

Shko poshtë 
AutoriMesazh
antojames

avatar

Postimet : 200
Piket : 932
I antarsuar : 11/07/2011

MesazhTitulli: Raid Store 80GB heating!?   Mon Aug 01, 2011 7:19 am


I got my raid store 80gb mobile hdd from ebay as a gift for buying stuffs more than 10,000 rupees a few months back.
Lately, its been bothering me that every time I write/read data, it starts to heat up. Normally other hdds don't. Is it a common problem with Raid store hdds? Is my data in danger?___________

central heating Reading|boiler installation Windsor

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Raid Store 80GB heating!?
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Is it possible to store values from a TestCase and use them in a different TestCase?
» How to store a HTML comment in selenium
» How can i store all the commandsused by rc in a database??
» is it possible to store data into a document using selenium ide..?
» Store an id in a Value

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Interneti dhe Kompjuteri :: Pyetje Dhe Pergjigjje , per Kompjuter-
Kërce tek: