pershendetje , i nderuar vizitor ju ftojmë qe të regjistroheni ne forumin tone.
sepse nese jeni i rigjistruar i keni te gjitha te drejtat si qdo antar i rigjistruar ne nje forum , andaj regjistrohu sepse gjithqka do ta kesh me leht .

Ju falemnderit per Viziten ,
Ju falemnderit per Mirkuptimin .


Staffi i Kosovaschool ju uronë zbavitje te mir ne Forumin e Kosovaschool .


Mir se vini në Forumin e ..::KosovaSchool..:: !
 
ForumRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Who is the iphone and blackberry market aimed at?

Shko poshtë 
AutoriMesazh
antojames

avatar

Postimet : 200
Piket : 932
I antarsuar : 11/07/2011

MesazhTitulli: Who is the iphone and blackberry market aimed at?   Fri Jul 29, 2011 5:14 am

Who is the iphone and blackberry market aimed at?
can anyone please tell me who the iphone and blackberry market is aimed at, for example what type of people are the two companies aiming to sell their phones to, would be great if you can offer the market segmentation of the two companies.
======================
[You must be registered and logged in to see this link.]
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Who is the iphone and blackberry market aimed at?
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» VoIP SIP softphone for Blackberry, works over WIFI and 3G- $
» Buildtech iPhone 4 Giveaway *New Zealand only*
» VoIP SIP softphone Blackberry, works over WIFI and 3G
» Marco's Pizza Indy iPhone 4S Giveaway *Indiana only*
» VoIP SIP client for Blackberry, works over WIFI and 3G- $350

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: feja islame :: kurani dhe tesfiri-
Kërce tek: