pershendetje , i nderuar vizitor ju ftojmë qe të regjistroheni ne forumin tone.
sepse nese jeni i rigjistruar i keni te gjitha te drejtat si qdo antar i rigjistruar ne nje forum , andaj regjistrohu sepse gjithqka do ta kesh me leht .

Ju falemnderit per Viziten ,
Ju falemnderit per Mirkuptimin .


Staffi i Kosovaschool ju uronë zbavitje te mir ne Forumin e Kosovaschool .


Mir se vini në Forumin e ..::KosovaSchool..:: !
 
ForumRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 windows genuin

Shko poshtë 
AutoriMesazh
bajramaj

avatar

Postimet : 1
Piket : 3
I antarsuar : 17/04/2011

MesazhTitulli: windows genuin   Thu Apr 21, 2011 8:25 pm

pershendetje kush mund te me ndihmoj per me hjek windows 7 build 7601 genuin per laptop
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
windows genuin
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Has Anyone Gotten Chrome Driver to Work with Windows 7?
» C: Windows Firewall
» [ANSWERED] Windows 8.1 Customized DVD not start in EFI mode
» Windows 7 Ultimate Sp1 Mini 32bit [800MB][chitra.dmj][h33t]
» Integrate office 2013 proplus x64 to windows 8.1 x64

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Mësime dhe Tutoriale-
Kërce tek: