pershendetje , i nderuar vizitor ju ftojmë qe të regjistroheni ne forumin tone.
sepse nese jeni i rigjistruar i keni te gjitha te drejtat si qdo antar i rigjistruar ne nje forum , andaj regjistrohu sepse gjithqka do ta kesh me leht .

Ju falemnderit per Viziten ,
Ju falemnderit per Mirkuptimin .


Staffi i Kosovaschool ju uronë zbavitje te mir ne Forumin e Kosovaschool .


Mir se vini në Forumin e ..::KosovaSchool..:: !
 
ForumRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 MORTYR 2

Shko poshtë 
AutoriMesazh
attacknight
Web Master
Web Master
attacknight

Postimet : 642
Piket : 3816
I antarsuar : 22/11/2009
Lokacioni : Vendi i All-llahut

MORTYR 2 Empty
MesazhTitulli: MORTYR 2   MORTYR 2 EmptyThu Aug 26, 2010 8:31 am

MORTYR 2 120kmq1MORTYR 2 | 535 MGMinimum Configuration

2.4 GHz Processor
512 Mb Ram
128 Video Card
Direct X 8.1 Or Higher

How To Play


1 : Unrar all parts
2 : Run setup.exe
3 : Copy the crack to game directory
4 : Play the game


Screen Shots


MORTYR 2 16jlz40

MORTYR 2 2rnj23b

MORTYR 2 241l45yMORTYR 2 Iz9mroMORTYR 2 2ds4egijpg

Kodi:

http://uploading.com/files/aae831ba/MyEgY.CoM.MORTYR-2-By.tefatefa2220.part1.rar/
http://uploading.com/files/e54mdmbc/MyEgY.CoM.MORTYR-2-By.tefatefa2220.part2.rar/
http://uploading.com/files/6bbe47e3/MyEgY.CoM.MORTYR-2-By.tefatefa2220.part3.rar/
http://uploading.com/files/48baaem7/MyEgY.CoM.MORTYR-2-By.tefatefa2220.part4.rar/
http://uploading.com/files/716853b7/MyEgY.CoM.MORTYR-2-By.tefatefa2220.part5.rar/
http://uploading.com/files/4bf477dm/MyEgY.CoM.MORTYR-2-By.tefatefa2220.part6.rar/


To download the crack needed to run the game

Kodi:
http://www.megaupload.com/?d=541TWQHG
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://rebeli.super-forum.net
 
MORTYR 2
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Interneti dhe Kompjuteri :: Lojra Games-
Kërce tek: