pershendetje , i nderuar vizitor ju ftojmë qe të regjistroheni ne forumin tone.
sepse nese jeni i rigjistruar i keni te gjitha te drejtat si qdo antar i rigjistruar ne nje forum , andaj regjistrohu sepse gjithqka do ta kesh me leht .

Ju falemnderit per Viziten ,
Ju falemnderit per Mirkuptimin .


Staffi i Kosovaschool ju uronë zbavitje te mir ne Forumin e Kosovaschool .


Mir se vini në Forumin e ..::KosovaSchool..:: !
 
ForumRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Mafia 2

Shko poshtë 
AutoriMesazh
attacknight
Web Master
Web Master
attacknight

Postimet : 642
Piket : 3816
I antarsuar : 22/11/2009
Lokacioni : Vendi i All-llahut

Mafia 2 Empty
MesazhTitulli: Mafia 2   Mafia 2 EmptyThu Aug 26, 2010 8:31 am

Mafia 2 [PC] [1LINK] [FULL]

Mafia 2 MtKsJ


Mafia 2 O0GQG


OS: Microsoft? Windows? 2000/XP/Vista/Seven
CPU: Intel Pentium Dual Core 2.0 GHz | AMD Sempron/Phenom Dual Core 2.2 Ghz
RAM: 1GB / 2GB (Vista/Seven)
HDD: 6 GB free
VGA: NVIDIA? GeForceT 6 Series/ATI Radeon? 9600, DirectX? 8.0 CompatibleMafia 2 RE8Z8

Mafia 2 HOtMY
Mafia 2 VxkhF
Mafia 2 BC7VtMafia 2 UXGO0

Mafia 2 L9Pk8
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://rebeli.super-forum.net
 
Mafia 2
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Interneti dhe Kompjuteri :: Lojra Games-
Kërce tek: