pershendetje , i nderuar vizitor ju ftojmë qe të regjistroheni ne forumin tone.
sepse nese jeni i rigjistruar i keni te gjitha te drejtat si qdo antar i rigjistruar ne nje forum , andaj regjistrohu sepse gjithqka do ta kesh me leht .

Ju falemnderit per Viziten ,
Ju falemnderit per Mirkuptimin .


Staffi i Kosovaschool ju uronë zbavitje te mir ne Forumin e Kosovaschool .


Mir se vini në Forumin e ..::KosovaSchool..:: !
 
ForumRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Worms Reloaded -SKIDROW

Shko poshtë 
AutoriMesazh
attacknight
Web Master
Web Master
attacknight

Postimet : 642
Piket : 3816
I antarsuar : 22/11/2009
Lokacioni : Vendi i All-llahut

Worms Reloaded -SKIDROW Empty
MesazhTitulli: Worms Reloaded -SKIDROW   Worms Reloaded -SKIDROW EmptyThu Aug 26, 2010 8:31 am

Worms Reloaded -SKIDROW 2wf2rsm

Release name: Worms.Reloaded-SKIDROW
Size : 347 MB
Publisher: Team17 Software
Developer: Team17 Software
Release Date: 25.08.2010
Genre: Turn-Based Strategy
Language: MULTI5

Worms Reloaded -SKIDROW 2ds21co

Ten years on from Worms Armageddon and the turn-based comic mayhem continues in Worms Reloaded, an all-new edition available for PC. Worms Reloaded features up to four player online and offline multi-player, voice support, a raft of crazy new weapons (and the return of some iconic weapons from the brands celebrated past), achievements, leaderboards, all new high-definition landscape themes, a range of brilliant forts for the new Fort mode, new landscape editor, new play modes, hats, skins and speech banks.

Worms Reloaded -SKIDROW 2ep6io9

Kodi:

Premium Code (25/08/2010) smbdv6dvya

http://shareflare.net/download/3374.399ad2448c29eafda96835e46354463d/Worms.Reloaded_SKIDROW.rar.html
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://rebeli.super-forum.net
 
Worms Reloaded -SKIDROW
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Interneti dhe Kompjuteri :: Lojra Games-
Kërce tek: